Bezolejowa miedziana płyta metalowa Samosmarujące Stabilne działanie

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SEAMOUNT
Orzecznictwo: ISO, CE
Numer modelu: OEM
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowa drewniana skrzynia eksportowa
Czas dostawy: 5-30 dni roboczych
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50000 kg na miesiąc
Typ przetwarzania: Odlewanie odśrodkowe Czas realizacji: Zgodnie z wymaganym czasem
Kontrola jakości: 100% kontroli przez nas, zaakceptuj kontrolę strony trzeciej Funkcja: Odporność na erozję, ścieranie, nośność
element: Miedziana płyta przesuwna rozmiar: Niestandardowe dostosowanie
High Light:

perforated copper plate

,

polished copper sheet

Beztłuszczowa płyta ślizgowa ze stopu miedzi Płyta przesuwna / płyta przesuwna

Opis produktu

Rowek lub kalenica wykonana z miedzianej płyty przesuwnej lub innych materiałów, które mogą przenosić, mocować, prowadzić i zmniejszać tarcie urządzeń mobilnych lub sprzętu. Wzdłużny rowek lub grzbiet na powierzchni szyny prowadzącej, używany do prowadzenia i mocowania części maszyny, specjalnego wyposażenia, instrumentów itp. Szyna prowadząca, znana również jako szyna ślizgowa, liniowa szyna prowadząca i liniowa szyna ślizgowa, jest używana w sytuacji liniowy ruch posuwisto-zwrotny. Ma wyższe obciążenie znamionowe niż łożysko liniowe i może jednocześnie przenosić pewien moment obrotowy. Może osiągnąć precyzyjny ruch liniowy w warunkach dużego obciążenia.

Więcej detialu

Zapewnienie jakości Projektor 2D, Miernik wysokości, Mikrometr, Tester chropowatości,
CCD Autimatic Testing Machine CCD, Suwmiarki
Tolerancja Okrągłość :: +/- 0,01 mm.
Płaskość: +/- 0,005 mm.
Wysokość i długość: +/- 0,01 mm.

Rodzaj przedsiębiorstwa

Prywatny

Wyróżnienia i certyfikaty

ISO, CE

Czas realizacji Zgodnie z wymaganym czasem

Od momentu powstania firma koncentruje się na odlewaniu i obróbce metali nieżelaznych. Mamy zaawansowaną miedź

sprzęt do obróbki szkiełek: możemy zapewnić profesjonalną produkcję i obróbkę szkiełek miedzianych. Slajd miedziany i

samosmarujący suwak miedziowy produkowany przez naszą firmę jest szeroko stosowany przez różnych producentów walcowni na dużą skalę i jest bardzo chwalony. W razie potrzeby zapraszamy do dostosowania produkcji.

Konserwacja miedzianej płyty przesuwnej

Wiele części miedzianego suwaka jest wykonanych z miedzi, więc precyzja jest wyższa, a jakość jest odpowiednia. O ile jest używany normalnie, może być używany przez długi czas bez żadnych problemów. Jednak ten rodzaj deskorolki nie jest w pełni chroniony, aby zapewnić długą żywotność, a podstawowa konserwacja wymaga więcej pracy. Podczas przetwarzania miedzianej płyty przesuwnej jej wygląd jest zanieczyszczony. Czyszczenie powinno być zakończone na czas, a ochrona chemiczna powinna być przeprowadzona w miarę możliwości. Chociaż niemożliwe jest bezpośrednie nakładanie gęstego smaru, można użyć specjalnego oleju konserwacyjnego, aby skutecznie utrzymać efekt. Nie używaj wody ani miękkiej szmatki do codziennego wycierania, aby uniknąć zarysowań.

Po drugie, miedziane deskorolki z warstwą ochronną na powierzchni zwykle nie wymagają konserwacji.

Możesz użyć miękkiej wody i miękkiej szmatki, aby zetrzeć kurz i plamy z miedzianych dekoracji z warstwą ochronną na powierzchni. Nie dotykaj rozpuszczalników i żrących chemikaliów.

Zabrania się stosowania kleju do szkła do łączenia ozdób miedzianych. Z powodu kwaśnej mętnej substancji na szkle warstwa ochronna na powierzchni miedzi została zniszczona, a miedziana płytka ślizgowa wkrótce stała się czarna. W razie potrzeby można natychmiast użyć kleju, uszczelniacza lub innego neutralnego kleju.

Zasadniczo do utrzymania w czystości szorowania można użyć oleju miedzianego do wycierania. Specjalną metodą jest: najpierw wlej olej miedziany na ręcznik, wytrzyj go na miedzianej płytce przesuwnej, wytrzyj do czysta, następnie wytrzyj olej ręcznikiem, a następnie ponownie przetrzyj czystą miękką ściereczką.

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : +8617719955658