Odlewy odśrodkowe Proste mosiężne tuleje Dobra wydajność uszczelnienia

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SEAMOUNT
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OEM
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dostosowane do rozmiaru produktu eksportuj drewnianą skrzynkę bez fumigacji
Czas dostawy: 5-30
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 50000 ton / miesiąc
Proces: Odlewanie odśrodkowe materiał: Brązowa Miedź Mosiądz
QC: 100% kontrola krytycznych wymiarów Próbki: być dostępnym
High Light:

copper pipe bushing

,

slide bush bearing

Odlewy odśrodkowe Proste tuleje mosiężne Dobra wydajność uszczelnienia

Opis produktu

tuleja miedziana zazwyczaj działa jako łożysko ślizgowe. Aby zaoszczędzić materiał, grubość ścianki tulei jest zaprojektowana zgodnie z obciążeniem osiowym wymaganym przez łożysko. Zasadniczo stosuje się odlewaną miedź i materiały stopów łożysk. Tuleja wału jest podzielona na otwartą i nieotwartą, co zależy od potrzeb konstrukcji. Zasadniczo tuleja nie może wytrzymać obciążenia osiowego lub może wytrzymać jedynie niewielkie obciążenie osiowe. Lub dodaj łożyska wzdłużne. Wał jest ogólnie okrągły.

Cena profesjonalnej produkcji miedzianych tulei różni się od ceny masowej produkcji miedzianych tulei. Ma to również wpływ na jakość produktu. Wysoka jakość w wyborze materiałów i kompleksowa technologia przetwarzania zapewniają, że produkt ma doskonałą jakość i ma wysoką przepustowość. Potrzeby konsumentów zapewniają korzystanie.

Więcej szczegółów

Nazwa firmy produkcyjnej (produkty, które oferujesz)

Xinxiang Haishan Machinery Co., Ltd

(odlewnia miedzi)
Rodzaj przedsiębiorstwa (prywatny / państwowy) Prywatny
Data założenia Rok 2001
Rodzaj działalności (handel / produkcja / inżynieria) handel / produkcja / inżynieria

Profil firmy (program produkcyjny, produkty)

XinxiangHaishan Machinery Co., Ltd to profesjonalna produkcja odlewów miedzianych zajmująca się produkcją i przetwarzaniem i sprzedażą tulei, wału, miski liniowej, nakrętki miedzianej, przekładni ślimakowej, szyny miedzianej, części zamiennych do kruszarek, odlewów aluminiowych

Szczegółowa lista referencyjna dostaw do Europy, Rosji, USA i Japonii

Główne rynki USA, Korea Południowa, Anglia, Singapur, Tajlandia, Kazachstan, Węgry, Izrael, Irak Kanada, Wietnam, Malezja

Instrukcje dotyczące zapytania:
1. Rysunek: wystarczy podać tylko jeden rysunek, numer rysunku, szkic i próbkę. (są to przesłanki naszej usługi dla Ciebie, a także ważny standard ułatwiający akceptację przedmiotu po tym, jak zrobimy to dobrze, więc musisz to zapewnić).

2. Ilość: musisz dostosować liczbę artefaktów. (im większa ilość, tym korzystniejsza cena

3. Materiał: wymagania materiałowe obrabianego przedmiotu; (czy jest to norma krajowa, norma korporacyjna czy amerykańska norma eksportowa, proszę zaznaczyć, że wpłyną one w znacznym stopniu na cenę!)

4Time. To także ważna informacja. Jeśli potrzebujesz go pilnie, zwiększy to koszty produkcji. Zasadniczo cykl produkcyjny odlewów wynosi 8 dni

  XinxiangHaishan Machinery Co., Ltd Specjalizująca się w produkcji i przetwarzaniu części miedzianych, może wykonywać toczenie, frezowanie, struganie, szlifowanie, frezowanie i inne przetwarzanie, może zapewnić kompleksową obsługę od surowców do gotowych produktów. Witamy nowych i starych klientów, którzy wykonują wszelkiego rodzaju miedziane rękawy i duże miedziane rękawy.

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : +8617719955658