Kruszarka przemysłowa Części zamienne do maszyn Tuleja ekscentryczna z brązu Mały skurcz odlewniczy

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SEAMOUNT
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OEM
Minimalne zamówienie: 1 szt.
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Dostosowane do rozmiaru produktu eksportuj drewnianą skrzynkę bez fumigacji
Czas dostawy: 5-30
Zasady płatności: L/C, T/T
Możliwość Supply: 50000 ton / miesiąc
Proces: Odlewanie odśrodkowe materiał: Brązowa Miedź Mosiądz
QC: 100% kontrola krytycznych wymiarów Próbki: być dostępnym
High Light:

split bushing sleeve

,

plain bush bearing

Kruszarka przemysłowa Części zamienne do maszyn Tuleja mimośrodowa Mały skurcz odlewniczy

Opis produktu

Firma specjalizuje się w produkcji prostego zestawu kruszarki stożkowej, zestawu stożkowego kruszarki, zestawu płytek w kształcie misy kruszarki, łożyska napędu kruszarki, dolnej płyty oporowej kruszarki i innych akcesoriów kruszarki. Tuleja miedziana jest ważną częścią kruszarki stożkowej, taką jak tuleja miedziana wału mimośrodowego, tuleja miedziana z ruchomym stożkiem i tuleja miedziana pozioma wału, które odgrywają bardzo ważną rolę w działaniu urządzenia.

Tuleja miedziana jest jedną z małych, ale niezbędnych części kruszarki. Trudno zauważyć jego istnienie w kruszarce, więc jak to działa?

Zasada działania miedzianej tulei kruszarki:

silnik napędza małe koło zębate kruszarki, małe koło zębate napędza duże koło zębate, duży zespół zębaty (duży bieg, duży zębatka, mimośrodowa tuleja stalowa) napędza mimośrodowy zespół tulei (mimośrodowa tuleja cylindrowa, mimośrodowa tuleja miedziana kruszarki) i zespół wału głównego (wał główny, stożek wewnętrzny, wkładka stożka wewnętrznego) do obracania się w tulei miedzianej z teoretyczną linią pionową jako środkiem, a zespół wału głównego znajduje się w mimośrodowej tulei miedzianej Obrót może być realizowany przez linię środkową wał główny w tulei.

Gdy maszyna pracuje pusta, mimośrodowy zespół tulei „utrzymuje” zespół wału głównego i obraca się z dużym kołem zębatym. Po dodaniu materiału do komory kruszenia zespół wału głównego (wał główny, stożek wewnętrzny) obraca się powoli w miedzianej tulei mimośrodowej kruszarki pod oporem materiału. Wygląda na to, że wewnętrzny stożek kołysze się w komorze rozdrabniania do przodu i do tyłu i jednocześnie powoli się obraca. Materiał jest kruszony przez kołyszący się wewnętrzny stożek. Połączenie między tuleją wsporczą a korpusem ramy jest ściskane przez siłownik hydrauliczny. Gdy kruszarka wpada do nieporuszających się obiektów, takich jak bloki metalowe, ruchomy stożek pojedynczego cylindra jest podtrzymywany przez tłok hydrauliczny na dole, który odgrywa rolę regulującą otwór wylotowy, chroniąc żelazo przechodzące, wielokrotnie podnoszone i opadające i usunięcie blokady rudy.

Więcej szczegółów

Nazwa firmy produkcyjnej (produkty, które oferujesz)

Xinxiang Haishan Machinery Co., Ltd

(odlewnia miedzi)
Rodzaj przedsiębiorstwa (prywatny / państwowy) Prywatny
Data założenia Rok 2001
Rodzaj działalności (handel / produkcja / inżynieria) handel / produkcja / inżynieria

Profil firmy (program produkcyjny, produkty)

XinxiangHaishan Machinery Co., Ltd to profesjonalna produkcja odlewów miedzianych zajmująca się produkcją i przetwarzaniem i sprzedażą tulei, wału, miski liniowej, nakrętki miedzianej, przekładni ślimakowej, szyny miedzianej, części zamiennych do kruszarek, odlewów aluminiowych

Szczegółowa lista referencyjna dostaw do Europy, Rosji, USA i Japonii

Główne rynki USA, Korea Południowa, Anglia, Singapur, Tajlandia, Kazachstan, Węgry, Izrael, Irak Kanada, Wietnam, Malezja

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : +8617719955658