Łożysko oporowe odlewu piaskowego do wielocylindrowej hydraulicznej kruszarki stożkowej

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: SeaMount
Orzecznictwo: CE
Numer modelu: OEM
Minimalne zamówienie: 1 kawałek
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowa drewniana skrzynia eksportowa bez fumigacji
Czas dostawy: 7-30 dni
Zasady płatności: L / C, T / T, MoneyGram,
Możliwość Supply: 500000 kg / miesiąc
Przetwarzania: Obróbka CNC dostosować: Jak rysunek
materiał: Mosiądz, brąz Warunek: Nowy
Nazwa produktu: Łożysko oporowe Kolor: Wymagania klienta
High Light:

split bushing sleeve

,

plain bush bearing

Łożysko oporowe odlewu piaskowego do wielocylindrowej hydraulicznej kruszarki stożkowej

Jakie znaczenie ma tuleja miedziana dla kruszarki? Wprowadziliśmy, że tuleja miedziana jest ważną częścią kruszarki, co pokazuje, że tuleja miedziana jest bardzo ważna dla działania kruszarki.

Opis produktu

Znaczenie miedzianej tulei dla kruszarki polega głównie na następujących aspektach: po pierwsze, miedziana tuleja pełni rolę łożyska ślizgowego w kruszarce i ma bardzo duże obciążenie udarowe oraz kontrolę temperatury podczas pracy kruszarki. Dlatego materiał i specyfikacja tulei miedzianej bezpośrednio wpływają na działanie kruszarki, dlatego należy ją dostosować za pomocą odpornego na zużycie i odpornego na ściskanie materiału stopu miedzi, aby zapobiec jego uszkodzeniu Zatrzymaj kruszarkę w procesie działania zjawiska zgryzu !

Po drugie, miedziana tuleja ma dobre właściwości smarne, co ma pewien wpływ ochronny na żywotność kruszarki. Zastosowanie tulei ze stopu miedzi i właściwa konserwacja mogą wydłużyć żywotność kruszarki, dlatego wybór tulei miedzianej jest bardzo ważny.

Funkcja produkcji :

Miedziana tuleja wielocylindrowej kruszarki stożkowej jest podzielona na tuleję prostą, tuleję mimośrodową, tuleję wału napędowego, łożysko oporowe itp. W zależności od różnych modeli kruszarki wielocylindrowej specyfikacje zastosowanej tulei miedzianej są różne. Wielocylindrowa kruszarka stożkowa ma typ standardowy, krótką głowicę i typ średni. Zastosowana miedziana tuleja musi być ściśle dostosowana do wymagań kruszarki, aby zapewnić bezproblemowy montaż miedzianej tulei bez uszkodzenia maszyny.


1. Części odlewnicze z miedzi o wysokiej odporności na zużycie
2. Szeroko stosowany w urządzeniach górniczych, maszynach budowlanych i metalurgii oraz w innych dużych maszynach o dużym obciążeniu.
3. Ścisła kontrola procesu odlewania, aby tolerancja była mniejsza niż 0,003 m
4. Długa żywotność i PRsmooth na powierzchni

Miedziana tuleja kruszarki musi być odporna na ścieranie, ściskanie i korozję. Wymagania te określają, że materiały zastosowane na miedzianą tuleję kruszarki mają również te właściwości. Dlatego wybieramy mosiądz, brąz, brąz cynowy, brąz fosforowy i inne materiały ze stopów miedzi do dostosowania, aby mieć pewność, że miedziana tuleja ma cechy odporne na zużycie, odporne na ciśnienie i korozję, bardziej zgodne z wysokimi specyfikacjami wymagań kruszarka stożkowa do tulei miedzianej i spełnij wymagania Kruszarka stożkowa w procesie użytkowania bardziej płynna, dłuższa żywotność!

Brązowa tuleja do kruszarki stożkowej

Typ spółki Fabryka Dostawca SGS Audyt dostawca
Proces Odlewanie odśrodkowe, odlewanie piaskowe, obróbka skrawaniem, wtrysk
Zapewnienie jakości Projektor 2D, Miernik wysokości, Mikrometr, Tester chropowatości,
CCD Autimatic Testing Machine CCD, Suwmiarki
Tolerancja Okrągłość :: +/- 0,01 mm.
Płaskość: +/- 0,005 mm.
Wysokość i długość: +/- 0,01 mm

Nasze opakowania eksportowe produktu przeszły profesjonalną kontrolę, wolną od fumigacji standardowej drewnianej skrzynki, aby zapewnić bezpieczeństwo i wydajność

przybycie produktu.

Szczegóły kontaktu
admin

WhatsApp : +8617719955658